VIP klubík

STAŇTE SE ČLENY NAŠEHO VIP KLUBÍKU

A VYUŽÍVEJTE SLEVY A VÝHODY ČLENSTVÍ

  • trvalá sleva na vybraný sortiment zboží jen pro členy VIP klubíkukat_hracky
  • prodloužená doba na vrácení zboží 30 dní
  • garance nejnižší ceny
  • VIP konzultace s našimi odborníky
  • dárky a spoustu dalších výhod

 

Button k registraci_

 

Trvalá sleva pro členy na vybraný sortiment zboží

Všichni registrovaní členové VIP klubíku mají nastavenou trvalou slevu na vybraný sortiment zboží od kočárků, autosedaček, nábytku, kojeneckého oblečení, hraček až po kojenecké zboží a textil.. Můžete tak velice výhodně nakupovat za super ceny. A to již při prvním nákupu! Ceník pro členy VIP klubíku se zobrazí pouze registrovaným a přihlášeným zákazníkům. Proto se nezapomeňte při každé návštěvě přihlásit, abyste viděli jaké máte slevy!

Prodloužená doba na vrácení zboží

Členové VIP klubíku mohou využívat prodlouženou dobu na vrácení zboží. Jak to funguje? Objednáte si zboží, které jste si představovali nějak jinak než ve skutečnosti vypadá a chcete ho vrátit. Podle zákona máte nárok na 14 dní. Ve VIP klubíku vám tuto zákonnou dobu zdvojnásobíme! Máte tedy 30 dní na to, abyste si objednané zboží pořádně prohlédly a rozhodli se, jestli ho opravdu chcete. 

Garance nejnižší ceny

U některých produktů nabízíme členům VIP klubíku garanci nejnižší ceny. To znamená, že uděláme vše proto, abyste takto označené zboží koupili u nás nejlevněji. Našli jste náhodou nižší cenu v jiném internetovém obchodě, který má zboží skladem? Kontaktujte nás a my vám uděláme výhodnější nabídku!

 

VIP konzultace s našimi odborníky

Kdykoliv si můžete domluvit osobní nebo telefonickou (či skype) konzultaci s našimi odborníky. Jelikož dětské kočárky, autosedačky a kojenecké zboží prodáváme už nějaký ten pátek, velice dobře rozumíme celému sortimentu, rozumíme vašim potřebám a vždy se snažíme o 100% spokojenost našich zákazníků.

Dárky

Jako členové našeho VIP klubíku máte možnost získávat nejrůznější dárky k objednávkám nebo slevy na dárky k narozeninám vašeho děťátka. Máte možnost se zapojit do soutěží na našem facebooku a vyhrávat hodnotné dárky.

 

Button k registraci_

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.