Náš tým a naše filosofie

Kdo jsme? 

Jsme především skvělý tým mladých lidí. Máme rádi osobní přístup a s našimi zákazníky nejen z kamenné prodejny mnohdy navazujeme i téměř rodinné vztahy - je zábava pozorovat, jak nás navštěvují těhulky, poté maminky a po pár letech už po prodejně při návštěvě lítají malí neposedové!  Moc nás těší když se k nám rodiče vrací a my můžeme sledovat růst Vašich mrňousků naživo. 

Jsme sami rodiče. Rozumíme tomu co prodáváme a máme s naším sortimentem osobní zkušenosti. Rádi Vám poradíme. Nepatříme k těm co by Vám nabízeli při poradenství hned to nejdražší na trhu, ale snažíme se abyste byli s nákupem u nás opravdu spokojeni a vraceli se k nám rádi. Naše práce nás baví.

Snažíme se vždy o osobní přístup. Je jedno jestli jste k nám přišli po internetu, nebo osobně. Neskrýváme se za anonymitu internetu. Můžete nám zavolat, napsat nebo nás osobně navštívit. A tady je náš tým:

 

Michaela Psíková -specialistka na internet a marketing. Michaela Vám ráda poradí na e-shopu přes Chat, e-mailem nebo po telefonu. Tvoří pro Vás originální popisky produktů, fotí pro Vás detaily zboží a shání pro Vás informace, které jinde mnohdy ani nenajdete.  

MVDr. Zdenka Lívanská -Kromě léčení zvířátek je také specialistkou přes naše SEO a další internetové záludnosti. Její den často trvá i více než 24 hodin -alespoň nám to tak připadá. 

Martin Lívanský - majitel společnosti. Vyskytuje se mnohdy i na více místech zároveň -nevíme jak to dělá! Rád Vám osobně poradí v kamenném obchodu i přes internet nebo po telefonu. A když je objednávek moc najednou, přiloží ruku k dílu a počítač jde stranou -důležité je aby vše klapalo a zboží bylo u zákazníků včas!

Lukášek Lívanský - šéf junior. Testuje mnoho našich výrobků. A někdy testuje i trpělivost tatínka :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.