O NÁS

Náš tým

Kdo jsme? 

Jsme především skvělý tým mladých lidí a sami jsme rodiči. Rozumíme tomu co prodáváme a máme s naším sortimentem osobní zkušenosti. Rádi Vám poradíme. Nepatříme k těm co by Vám nabízeli při poradenství hned to nejdražší na trhu, ale snažíme se abyste byli s nákupem u nás opravdu spokojeni a vraceli se k nám rádi. Naše práce nás baví!

 

Vlastní recenze a foto

Vlastní foto

Fotografie produktů jsou při výběru zboží přes internet mimořádně důležité. Zákazníci v naší kamenné prodejně si zboží mohou v klidu prohlédnout a to do detailu. Rádi bychom tuto možnost poskytli i Vám - zde na internetu. U nás v Babyhill pro Vás vytváříme u některých produktů VLASTNÍ FOTOGRAFIE. Ukážeme Vám to, co jinde možná nenajdete, nafotíme pro Vás detaily zboží a vše Vám podrobně popíšeme - tak jako byste byli u nás v kamenné prodejně. Věříme, že Vám to pomůže při výběru. A pokud jste nějakou informaci nenašli - neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám vše zodpovíme.

 

Vlastní popisky produktů

Možná jste si všimli, že na internetu nacházíte základní informace o žboží všude tak nějak stejné... Je to proto, že tento text poskytuje
obchodníkům dodavatel nebo výrobce. Mnohdy to ale k rozhodování nestačí a potřebujete o zboží více informací. My v Babyhill to děláme jinak. Máme možnost si tyto produkty většinou přímo v kamenné prodejně prohlédnout a přeměřit. Také máme s produkty bohaté zkušenosti a víme od stálých zákazníků naší prodejny jejich poznatky z praxe. A protože se s Vámi o tyto detaily a poznatky rádi podělíme, píšeme pro Vás VLASTNÍ POPISKY ZBOŽÍ.

 

Vlastní recenze produktů

Vzhledem k tomu, že jsme sami rodiče tak víme, že vůbec neuškodí o některých produktech vědět více, třeba i ze zkušeností ostatních. Proto pro Vás píšeme také vlastní recenze u výrobků, které třeba sami využíváme v soukromém životě a máme s nimi osobní zkušenosti. Rádi také využíváme informací některých maminek, které pro nás produkty testují. Tyto články můžete najít i na našem BLOGu. 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Naše internetové stránky ukládají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.