O NÁS

Náš tým a naše filosofie

Kdo jsme? 

Jsme především skvělý tým mladých lidí. Máme rádi osobní přístup a s našimi zákazníky nejen z kamenné prodejny mnohdy navazujeme i téměř rodinné vztahy - je zábava pozorovat, jak nás navštěvují těhulky, poté maminky a po pár letech už po prodejně při návštěvě lítají malí neposedové!  Moc nás těší když se k nám rodiče vrací a my můžeme sledovat růst Vašich mrňousků naživo. 

Jsme sami rodiče. Rozumíme tomu co prodáváme a máme s naším sortimentem osobní zkušenosti. Rádi Vám poradíme. Nepatříme k těm co by Vám nabízeli při poradenství hned to nejdražší na trhu, ale snažíme se abyste byli s nákupem u nás opravdu spokojeni a vraceli se k nám rádi. Naše práce nás baví.

Snažíme se vždy o osobní přístup. Je jedno jestli jste k nám přišli po internetu, nebo osobně. Neskrýváme se za anonymitu internetu. Můžete nám zavolat, napsat nebo nás osobně navštívit. A tady je náš tým:

 

Michaela Psíková -specialistka na internet a marketing. Michaela Vám ráda poradí na e-shopu přes Chat, e-mailem nebo po telefonu. Tvoří pro Vás originální popisky produktů, fotí pro Vás detaily zboží a shání pro Vás informace, které jinde mnohdy ani nenajdete.  

MVDr. Zdenka Lívanská -Kromě léčení zvířátek je také specialistkou přes naše SEO a další internetové záludnosti. Její den často trvá i více než 24 hodin -alespoň nám to tak připadá. 

Martin Lívanský - majitel společnosti. Vyskytuje se mnohdy i na více místech zároveň -nevíme jak to dělá! Rád Vám osobně poradí v kamenném obchodu i přes internet nebo po telefonu. A když je objednávek moc najednou, přiloží ruku k dílu a počítač jde stranou -důležité je aby vše klapalo a zboží bylo u zákazníků včas!

Lukášek Lívanský - šéf junior. Testuje mnoho našich výrobků. A někdy testuje i trpělivost tatínka :-)

Vlastní recenze a foto

Vlastní foto

Fotografie produktů jsou při výběru zboží přes internet mimořádně důležité. Zákazníci v naší kamenné prodejně si zboží mohou v klidu prohlédnout a to do detailu. Rádi bychom tuto možnost poskytli i Vám - zde na internetu. U nás v Babyhill pro Vás vytváříme u některých produktů VLASTNÍ FOTOGRAFIE. Ukážeme Vám to, co jinde možná nenajdete, nafotíme pro Vás detaily zboží a vše Vám podrobně popíšeme - tak jako byste byli u nás v kamenné prodejně. Věříme, že Vám to pomůže při výběru. A pokud jste nějakou informaci nenašli - neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám vše zodpovíme.

 

Vlastní popisky produktů

Možná jste si všimli, že na internetu nacházíte základní informace o žboží všude tak nějak stejné... Je to proto, že tento text poskytuje
obchodníkům dodavatel nebo výrobce. Mnohdy to ale k rozhodování nestačí a potřebujete o zboží více informací. My v Babyhill to děláme jinak. Máme možnost si tyto produkty většinou přímo v kamenné prodejně prohlédnout a přeměřit. Také máme s produkty bohaté zkušenosti a víme od stálých zákazníků naší prodejny jejich poznatky z praxe. A protože se s Vámi o tyto detaily a poznatky rádi podělíme, píšeme pro Vás VLASTNÍ POPISKY ZBOŽÍ.

 

Vlastní recenze produktů

Vzhledem k tomu, že jsme sami rodiče tak víme, že vůbec neuškodí o některých produktech vědět více, třeba i ze zkušeností ostatních. Proto pro Vás píšeme také vlastní recenze u výrobků, které třeba sami využíváme v soukromém životě a máme s nimi osobní zkušenosti. Rádi také využíváme informací některých maminek, které pro nás produkty testují. Tyto články můžete najít i na našem BLOGu. 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.