Junama

junama_logo

Kočárky Junama jsou exkluzivní dětské kočárky s osobitým designem, elegancí a kvalitou zpracování. Značka Junama se zaměřuje na produkci dětských kočárků, autosedaček skupiny 0 (vajíčka) a doplňků ke kočárkům - přebalovací tašky, fusaky, deky a další - vždy v designech vyráběných kočárků, aby vše krásně ladilo. Kromě dětských kočárků se značka Junama zaměřuje i na výrobu luxusních kočárků pro panenky. 

Originalitu kočárků Junama můžete dovršit i vlastním návrhem motivu na korbičce a střeše kočárku, přebalovací tašce, nákupním košíku a sportovní nástavbě.

Junama_original_design

 
12999
1499911299914999
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Kočárek Junama Impulse Arctic 2015 Doprava zdarma Kód: 2892/ECO
  Na objednávku

  Kočárek Junama Impulse Arctic je elegantní a luxusně provedený kočárek, který si svým nadčasovým designem spojeným s moderními, praktickými a funkčními prvky okamžitě získá Vaše srdce. Odepínatelný kožíšek na boudičce je dominantním prvkem této kolekce.


  14 999 Kč
  Výrobce: JUNAMA Záruka: 2 roky
 • Kočárek Junama Impulse Colors 2016 Tip Doprava zdarma Kód: 4153/COL
  Na objednávku

  Kombinované kočárky Junama patří k nejoblíbenějším kočárkům vůbec. Jsou krásné na pohled, hodně vydrží a jejich cena je velmi příznivá.


  13 999 Kč
  Výrobce: JUNAMA Záruka: 2 roky
 • Kočárek Junama Impulse Eco 2015 Doprava zdarma Kód: 2821/ECO
  Na objednávku

  Kočárek Junama Impulse Eco je elegantní a luxusně provedený kočárek, který si svým nadčasovým designem spojeným s moderními, praktickými a funkčními prvky okamžitě získá Vaše srdce.


  12 999 Kč
  Výrobce: JUNAMA Záruka: 2 roky
 •  
 • Kočárek Junama Impulse Len 2015 Doprava zdarma Kód: 2891/LEN
  Na objednávku

  Kočárek Junama Impulse Len je elegantní a luxusně provedený kočárek, který si svým nadčasovým designem spojeným s moderními, praktickými a funkčními prvky okamžitě získá Vaše srdce.


  12 999 Kč
  Výrobce: JUNAMA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.