Hračky

Nikdy nekončící zábava - to je snem všech malých dětí. Pomozte jim ho splnit a vybírejte z naší nabídky dětských hraček. V této kategorii najdete hračky pro nejmenší děti od narození, ale i hračky pro děti starší. Hračky všeobecně pomáhají stimulovat rozvoj dětské fantazie, manuální zručnost a intelekt. K tomu jsou nejvíce zaměřeny hračky edukační (nebo takzvaně interaktivní hračky, didaktické). Skvělou volbou pro vaše nejmenší bude i klasika, kterou známe i my rodiče - dřevěné hračky.

Pro nejmenší děti je nejlepší hračkou dětské chrastítko, které je tvarově ideální do malé dětské ručičky, dále pak hrací deky, kolotoče nad postýlku a hračky s hracím strojkemDěti kolem 1. roku mají největší radost z pohybu, proto je pro ně ideální například chodítko, odrážedlo, ale i interaktivní stolek, dřevěné kostičky a hračky s nejrůznějšími zvuky. A co koupit dětem ke 3. narozeninám? Holčičky jistě potěší krásný kočárek pro panenky, dětská kuchyňka a pro šikovné ruce omalovánky a tvořivé knížky.Hračky3 Pro kluky je ideální hračkou autíčko, dětská kutilská dílna nebo parádní autodráha.

 

 
39
949139949
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 7 - 140 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 140 položek celkem

Naše internetové stránky ukládají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.