Dudlíky, šidítka

Dudlíček je další nepostradatelnou součástí výbavičky pro miminko. S dudlíkem se miminka dokáží velice rychle zklidnit a nepláčou. Některá miminka dudlík odmítají, ale zvyknout si na něj mohou až za nějaký čas. Proto to, rodičové, nevzdávejte a nabízejte miminku dudlíček opakovaně.

Jak vybrat správný dudlík pro miminko? Vybírejte podle věkové skupiny (jsou rozdílně veliké), tvaru a materiálu. Dudlíky mohou být vyrobeny ze silikonu nebo kaučuku (tzv. latexu). Latexové dudlíky poznáte podle žluté barvy savičky. Jsou velice měkké a poddajné a děti je ochotně přijímají. Musejí se ale častěji měnit, protože po čase mají tendenci bobtnat. Silikonové dudlíky poznáte podle průhledné barvy savičky. Nejsou tak měkké a poddajné, ale materiál je velice odolný bez tendence měnit tvar. Silikovové dudlíky jsou asi nejprodávanější. Dudlíky mají i rozdílný tvar savičky - může být speciální pro předčasně narozené děti, ortodontická, kulatá a pod. Pro správný vývoj čelisti a zubů doporučujeme vybírat dudlíky ortodontické.Dudlíky4

V této kategorii naleznete široký výběr dudlíků veselých barev a nejrůznějších tvarů a praktické pomocníky - řetízky a pouzdra na dudlíky.

 
49
499149499
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem

Naše internetové stránky ukládají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.