Nádoba na mytí SHANTALA orange Delta Diffussion

 
Kyblík SANTHALA Baby na koupání dětí již od narození v poloze pro děti přirozené a příjemné.
Dostupnost Na dotaz
610 Kč
   
Kód produktu 4090032
Výrobce DELTA DIFFUSSION
Kategorie Dětské vaničky a lehátka
Záruka 2 roky
 

Kyblík na koupání SHANTALA BABY

Vanička Shantala Baby je přizpůsobená novorozencům již od narození až do 6 měsíců. Nádoba umožňuje koupání v příjemné a dětem blízké poloze. Nádobu můžete umístit do vhodné výšky a šetřit tak svoje záda při koupání miminka. Voda v kyblíku zůstává déle teplá a dítě je díky tvaru nádoby ve vodě ponořeno až nad úroveň ramen.

Ve vaničce Shantala Baby novorozenci spočívají v podobné poloze jako v prenatálním období, což je uklidňuje a cítí se šťasní a spokojení. Velký prostor je naopak zneklidňuje. Mohou si vybrat pozici, která jim nejvíce vyhovuje a nejsou omezováni ležením na plocho jako v obyčejné vaničce. Dítě se nemusí bát potopit i jeho malé nožičky vždy najdou oporu okolo dna nádoby. Nehrozí riziko nastydnutí. Při koupání v Shantala Baby vaničce jsou totiž kompletně ponořeni a obklopeni teplou vodou.

Vaničku je snadné plnit i vylévat. Je jednodušší ji přenášet, pokud je naplněna vodou. Je stabilní a nepřevrhne se. Ke svému uskladnění nepotřebuje mnoho místa.

Vanička Shantala Baby má celou řadu výhod jak pro dítě, tak pro rodiče.

Rozměr:

  • Výška 35, šířka 33, průměr 36
Distribuce CZ

Koupací kyblík SHANTALA BABY


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Naše internetové stránky ukládají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.